25. 7. 2014

Leonardo DiCaprio a Foundation Gala ..

Ahojte ĺudia :) Vítam vás na mojom novom blogu, v ktorom sa vám budem spovedať a hovoriť o mojom živote. Tiež tu nájdete rôzne novinky vo svete, pikošky alebo prešľapy našich celebrít. Dnes na napríklad zameriame na nášho bradatého Leonarda DiCapria a jeho charitatívnu akciu. Každá celebrita musí aspoň niekedy povysýpať svoje vrecká peňazí a trochu prispeť nie ? Leonardova charitatívna akcia s názvom ,,Foundation Gala,, sa uskutočnila v naozaj veľkom štýle. Konala sa v St. Tropez, tak to už je čo povedať. Samozrejme prišli aj známe tváre ako Selena Gomez s kamoškou Carou Delevigne, Marion Cotillard, Daisy Lowe, Natasha Poly, Tony Garn ( Leova priateľka )a zaspievať došliel Jared Leto, Robin Thicke a Bono Vox. Prikladám foto ;)






Aj Sel sa ako vidíme skvelo zabávala. Neviem, neviem čo by sa to páčilo aj Justinovi .... :( FOTO:



Ale čo sa mne veľmi páčilo ? Leov príchod na akciu. Slnečník asi dobre poslúžil na zamaskovanie :D. Celebrity sa môžu inšpirovať :)

Dúfam že sa vám príspevok páčil :) Posielam pusu a na dnes sa s vami lúčim :* - BrilliaGirl- 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára