

Hneď ako prvú tu máme teda Katy Perry a jej overal na ktorom je Pizza. Obliekla si ho 5.8. ( utorok ), po koncerte vo Philladelphii.
A na druhej fotke je zase v oblečená v šatoch od značky Moshino.
Pamätáte si na Lady Gagu a jej ,, kostým z mäsa ,, :D. Naozaj to neviem inak popísať. Prišla takto na odovzdávanie cien MTV Music Awards v roku 2010. Ale tak čo už sa dá čakať od Gagy ? Je to predsa ,, kráľovná vesmíru ,,. :D
Páčia sa vám šaty, ktoré má Rita Ora ? Majú na sebe vzor syra. S týmito šatami si určite uctila mliečne výrobky. Možno sú tie šaty aj inšpiratívne pre milovníkov syra :D
Do žltých citrónových šiat sa obliekla Solange Knowles. Takto na leto sú podľa mňa super. Čo vy na to ?
Páči sa Vám naša RiRi v ananáse ? A sú to ananásy ? :D
Joj, Rihanna, ale tie topánky ... :/
Tak sa majte to je zatiaľ všetko. :) :*
- BrilliaGirl -




Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára